KONST / Litografier / Färglitografi 14975476
nr 1497 5476
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 114/150 cm, yttermått inklusive ram: 64x47 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:06:31
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
450 kr
500 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius